ІКомпанія ІНТЕРКЛАСТ розробила та впровадила підсистему AAA Solution for Mobile Backhaul для ПрАТ «ВФ Україна» на базі Radiator AAA Server

В ході проекту, були проведені дослідження і лабораторні випробування, які підтвердили можливість налаштування та забезпечення необхідної продуктивності раніше придбаного ПрАТ «ВФ Україна» програмного продукту «Radiator AAA Server», що вже використовується для аналогічних завдань для мережевих елементів.

В результаті проекту до підсистеми було підключено понад 1200 мережних елементів виробництва Cisco Systems, що складають мережу Mobile Backhaul ПрАТ «ВФ Україна».

Впровадження рішення підвищило безпеку адміністрування та експлуатації мережі Mobile Backhaul ПрАТ «ВФ Україна». Крім управління правами доступу, була також реалізована журналізація дій користувача, встановлена ​​і налаштована система візуалізації логів.

Використання наявного рішення «Radiator AAA Server», дозволило ПрАТ «ВФ Україна» уніфікувати управління правами доступу і отримати рішення з мінімальними витратами.

Технічний директор ПрАТ «ВФ Україна» Фрунза Є.К. висловив офіційну подяку колективу «ІНТЕРКЛАСТ» за високий рівень професіоналізму, глибоку експертизу і творчий підхід до пошуку рішення.

Наші контакти